Atbalsts mūsdienīgam pedagogam – Nākotnes klases piedāvājums

Šajā mācību gadā Nākotnes klase turpina piedāvāt ekskursiju nodarbības skolēnu grupām, bet kā jaunums pievienojušās arī nodarbības pedagogu grupām – Atbalsts mūsdienīgam pedagogam: iedvesmojošā nodarbība.

Dažādos lielākos un mazākos uzņēmumos jau par ierastu praksi kļuvuši kolektīva saliedēšanās un kopīgas izaugsmes pasākumi. Mūsuprāt, arī katras skolas darbinieku kolektīvs būtu jāuztver kā viens veselums ar kopīgu mērķi, un arī pedagogi ir pelnījuši šādus motivējošus un kolektīvu saliedējošus pasākumus.

Tieši tādā nolūkā šajā mācību gadā piedāvājam pedagogiem iedvesmojošo nodarbību Nākotnes klasē, kuras ietvaros grupa piedalās īsā koučinga sesijā, dizaina domāšanas darbnīcā, iejūtoties dažādās lomās un risinot aktuālos jautājumus, diskutējot par izglītības digitalizācijas aktualitātēm un vienkārši pavadot laiku draudzīgā atmosfērā ārpus skolas.

Nodarbības ilgums ir aptuveni trīs stundas, maksimālais cilvēku skaits grupā 30. Piedāvājam iespēju nodarbības organizēt arī sestdienās. Grupai līdz 15 cilvēkiem nodarbības maksa 130 EUR, no 16 līdz 30 cilvēkiem 210 EUR. Pieteikties nodarbībai iespējams zvanot uz 22307039 vai rakstot uz nakotnesklase@vatp.lv. Nodarbības norises vieta: Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 1, Nākotnes klase.

Atstāt komentāru

Item widget-area-1 not registered or doesn't have a view.php file.