Apgūsti STEM aizraujoši Nākotnes klasē!

Viens no nodibinājuma “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” izglītības tehnoloģiju telpas “Nākotnes klase” mērķiem ir mudināt skolēnus apgūt STEM jeb eksaktos mācību priekšmetus padziļinātāk. Šo priekšmetu apguvē lieti var noderēt dažādas izglītojošas platformas, spēles un lietotnes. Lai iepazīstinātu skolēnus ar šiem resursiem, Nākotnes klase piedāvā iesaistīties projektā “Apgūsti STEM aizraujoši!”

Projekts, kurš tiek īstenots ar Ventspils Kultūras centra atbalstu programmas “Ventspils valstspilsētas jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvas atpūtas veicināšana” ietvaros, dos iespēju skolēniem apmeklēt bezmaksas nodarbības Nākotnes klasē par dažādiem STEM jomu tematiem, kurās tiks izmantoti digitālie mācību līdzekļi, un skolēniem būs iespēja novērtēt, cik lielā mērā tie var palīdzēt izprast dažādus sarežģītus tematus.

Nodarbībām pieteikties aicinātas klases un klašu grupas, kurās mācās skolēni no 13 līdz 22 gadu vecuma, tādējādi dodot iespēju piedalīties arī profesionālo vidusskolu 1.-4. kursu studentiem. Nodarbību norise plānota novembra pēcpusdienās, un vienas nodarbības ilgums paredzēts 1,5h.

Katrā nodarbībā tiks apskatīts kāds interesants mācību temats, bet kā neliels bonuss paredzēts katram dalībniekam izsniedzams saraksts ar bezmaksas lietotnēm, platformām un spēlēm, kuras mācību ietvaros izmantot mājās vai skolā. Pieteikties uz nodarbībām iespējams jau tagad, rakstot uz e-pastu nakotnesklase@vhtp.lv vai zvanot uz +371 22307039.

2 Comments

  1. Gribu pieteikt savu audzināmo klasi, 8.b no Ventspils 6. vidusskolas, uz “Nākotnes klases” nodarbību

Leave a Reply

Item widget-area-1 not registered or doesn't have a view.php file.