Zināšanu spēle 4.-9. klasēm “Misija Jūra2030” ietvaros

LIAA un Nākotnes klase 2023. gadu iesāk ar jaunu “Misija Jūra2030” konkursu, dodot iespēju vēl aptuveni trīsdesmit klašu kolektīviem iegūt savā īpašumā Baltijas jūras eksperimentu komplektus.

Latvijas tēla veidošanas kampaņas ietvaros Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Nākotnes klasi īstenoja skolēnu video konkursu, kur 4.-9. klases skolēni sagatavoja video par saviem pētījumiem par to, kā iegūstams tīrs ūdens viņu apkārtnē. Pēc žūrijas vērtējuma klašu starpā tika sadalīti dažādi balvu grozi, kuri ietvēra gan apmaksātu zinātnes centra apmeklējumu un Nākotnes klases izbraukuma nodarbību, kā arī katrs konkursa dalībnieks saņēma savu Baltijas jūras eksperimentu komplektu. Video konkursu papildināja arī zīmējumu konkurss, kura ietvaros skolēni iesūtīja zīmējumus par tēmu “Tīrs ūdens katram iedzīvotājām”, balvās saņemot individuālos eksperimentu komplektus.

2023. gada janvārī skolēni aicināti piedalīties nākamajā konkursā, līdz 25. janvārim izspēlējot zināšanu pārbaudes spēli. Spēles jautājumi sagatavoti vietnē quizziz.com trīs sarežģītības līmeņos – 4. klasei, 5.-7. klasei un 8.-9. klasei. Lai piedalītos konkursā un iegūtu balvas – Baltijas jūras eksperimentu kompletus visai klasei – skolēniem jāpieslēdzas spēlei katram no savas ierīces (jāpiedalās vismaz 40% no klases), skolotājam uzņemot ekrānšāviņu vai fotogrāfiju ar skolēnu sarakstu pirms spēles sākšanas, kas pēc tam jāiesūta konkursa organizatoriem uz e-pastu nakotnesklase@vatp.lv kā apliecinājums par dalību spēlē. Piedalīties aicināti arī tie skolēni, kuri iepriekš nav iesaistījušies “Misija Jūra2030” aktivitātēs. Katra klase konkursā var piedalīties tikai vienu reizi un vērā tiks ņemts tikai pirmo reizi iesūtītais ekrānšāviņš/foto un iegūtie punkti. Klases tiks vērtētas pēc vidējā iegūto punktu skaita. Aptuveni trīsdesmit klases ar augstāko iegūto vidējo punktu skaitu balvās saņems eksperimentu komplektus, kuri tiks nogādāti uz attiecīgajām skolām. Lai nodrošinātu pareizu balvu izdali, iesūtot ekrānšāviņu vai fotogrāfiju kā apliecinājumu par dalību, jānorāda korekta kontaktinformācija.

Lai piekļūtu zināšanu spēlei, 4. klases skolēniem jādodas uz:

https://ej.uz/misijajura2030_quiz4

5.-7. klašu zināšanu spēle atrodama:

https://ej.uz/misijajura2030_quiz5-7

8.-9. klašu zināšanu spēlei var piekļūt, dodoties uz:

https://ej.uz/misijajura2030_quiz8 -9

12 Comments

 1. Labdien!Vai ir kāds termiņš līdz kuram drīkst veikt šo spēli?4. – 7.klašu grupai?

 2. Labdien!
  8.-9.klases spēles jautājumiem nav iespējams piekļūt, uzrāda, ka “Kļūda – lapa netika atrasta”.

  Ar cieņu Baiba Sīmane- Ambaine

 3. Labdien,
  8.-9.kl. links nestrādā.
  Vai būtu iespēja vispirms tikt pie aptuvenām tēmām, par ko ir jautājumi, lai jauniešiem varētu novadīt loģisku temata apguvi? Vispirms ievadā papētam un tad atbildām, lai nav tikai jautājumi.

 4. Mēģinot atvērt 8-9.klasei jautājumu kopumu, vismaz reizes 10, parādās šāda opcija:Kļūda 404
  lapa netika atrasta
  dodies atpakaļ uz

  • Labdien!

   Šobrīd kļūme jau novērsta un saitei no raksta vajadzēta strādāt.
   Ja tomēr neizdodas, skolēni spēlei var pieslēgties arī dodoties uz: joinmyquiz.com un ievadot spēles kodu: 0609 2571

 5. Labdien! Paskaidrojiet, ko nozīmē”skolotājam uzņemot ekrānšāviņu vai fotogrāfiju ar skolēnu sarakstu pirms spēles sākšanas”? Saraksts no eklases?

  • Labdien!

   Brīdī, kad visi skolēni pieslēgušies spēlei un ievadījuši savus vārdus, pirms viņi nospiež “Strat quiz”, nofotografējiet kāda skolēna ierīces ekrānu un iesūtiet šo fotogrāfiju mums epastā uz nakotnesklase@vatp.lv. Šī fotogrāfija tad arī būs dalības apliecinājums. Tas nekas, ka starp Jūsu skolēnu vārdienm ekrānā būs arī citu skolēnu vārdi. Sūtot mums fotogrāfiju, pievienojiet informāciju par savas klases skolēnu skaitu.

 6. Labdien. Kaut kas klibo ar informāciju. Rakstīts- pirms un pēc spēles- pildītājs veic ekrānšāviņu un nosūta uz piedāvāto e-pastu.
  Komentārā no “Blaumanis” parādās info, ka klases skolotājs nosūta viena skolēna info. Sākotnējos norādījumos nekas tāds nebija minēts. Esam visu salaiduši šķērsām klausot noteikumiem.

 7. Labdien!
  Šodien ar 6.klasi mēģinājām pieslēgties quiz testam (5.-7.kl), bet skolēniem ievadot savus vārdus un spiežot uz pogas “Start” nekas nenotika un viņiem neizdevās piekļūt spēlei

Atstāt komentāru

Item widget-area-1 not registered or doesn't have a view.php file.